Logo gięcierur.eu - białe

Gięcie rur Gdańsk — pomorskie

Walcowanie profili i gięcie rur Gdańsk — pomorskie

Gdańsk, wraz z całą aglomeracją trójmiejską, tworzy Gdański Okręg Przemysłowy. Z racji swojego położenia, GOP wyróżnia się na tle innych, dużych ośrodków przemysłowych w Polsce. Wiodącą gałęzią gospodarki jest tutaj gospodarka morska, w tym przede wszystkim przemysł stoczniowy. Poza nim wyraźnie wyodrębnić można przemysł elektromaszynowy i spożywczy.

Usługi obróbki plastycznej metalu oferowane przez naszą firmę, takie jak gięcie rur na zimno, walcowanie profili stalowych czy cięcie plazmą CNC z pewnością znajdą zastosowanie w zakładach montujących i remontujących maszyny, okręty czy statki lub np. produkujących meble — które również zauważalne są na mapie Gdańskiego Okręgu Przemysłowego.

Obróbka metalu Gdańsk — pomorskie

Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania. Posiadamy park maszynowy umożliwiający kompleksową obróbkę metalu — gięcie rur może odbywać się na klasycznej walcarce trójrolkowej, ale też półautomatycznej giętarce trzpieniowej. Do cięcia blach wykorzystujemy plazmę CNC, a do spawania metalu służy nam nowoczesna i uniwersalna spawarka MIG/MAG/TIG. Warto dodać, że w przypadku zamówień seryjnych, istnieje możliwość dokupienia przez nas osprzętu dostosowanego do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do współpracy firmy z Gdańska i całego województwa pomorskiego. Dysponujemy flotą pojazdów, umożliwiającą sprawny transport gotowych elementów stalowych na terenie całej Polski.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gdański_Okręg_Przemysłowy

Porozmawiajmy o Twoim nowym projekcie

Jesteśmy innowacyjnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Obróbka plastyczna metalu to nasza pasja. Jeśli zastanawiasz się czy możemy Ci pomóc – skontaktuj się z nami. Wycenę usługi otrzymasz za darmo.
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę lub masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy niezwłocznie.

Siedziba firmy

Kolechowice Kolonia 3, 21-110 Ostrów Lubelski

Numer telefonu

+48 605 871 002

Adres e-mail

mateusz@giecierur.eu

Formularz kontaktowy


© giecierur.eu 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: grafomaniak.pl
chevron-down