Logo gięcierur.eu - białe

Plastyczna obróbka metalu Poznań — wielkopolskie

Usługowa obróbka metalu — Poznań

Poznań i okolice stanowią silnie uprzemysłowiony region w zachodniej części Polski. Względnie niewielka odległość i świetne połączenie z Niemcami sprawiają, że wiele tutejszych firm współpracuje z niemieckimi partnerami oraz oferuje swoje produkty na zachodnim rynku. Nasza oferta może być wyjątkowo opłacalna właśnie dla takich kontrahentów, ale do kontaktu zapraszamy wszystkich poszukujących wysokiej jakości usług z zakresu plastycznej obróbki metalu.

Giecierur.eu jest zakładem położonym na wschodniej ścianie Polski (okolice Lublina), jednak owocnie współpracujemy z klientami w całym kraju. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami z Poznania i całego województwa wielkopolskiego w zakresie m.in. gięcia rur stalowych, walcowania profili, gięcia trzpieniowego, spawania czy cięcia plazmą. Jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny usług obróbki metalu przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości i powtarzalności wyrobów.

W obrębie gięcia rur i profili (ceowników, kątowników, płaskowników czy profili) proponujemy tradycyjne walcowanie, jak również gięcie trzpieniowe – umożliwiające gięcie rur i profili w promieniu 3D. Nasz park maszynowy pozwala na kompleksową obróbkę plastyczną i dopasowanie materiału do pożądanego kształtu czy postaci. Poza gięciem i walcowaniem, wykonujemy też: spawanie MIG/MAG i TIG, cięcie metalu przecinarką lub plazmą, malowanie elementów, a nawet ich projektowanie.

Porozmawiajmy o Twoim nowym projekcie

Jesteśmy innowacyjnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Obróbka plastyczna metalu to nasza pasja. Jeśli zastanawiasz się czy możemy Ci pomóc – skontaktuj się z nami. Wycenę usługi otrzymasz za darmo.
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę lub masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy niezwłocznie.

Siedziba firmy

Kolechowice Kolonia 3, 21-110 Ostrów Lubelski

Numer telefonu

+48 605 871 002

Adres e-mail

mateusz@giecierur.eu

Formularz kontaktowy


© giecierur.eu 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: grafomaniak.pl
chevron-down