Plastyczna obróbka metalu Warszawa — mazowieckie

USŁUGOWA OBRÓBKA METALU — WARSZAWA

Z sukcesem zrealizowaliśmy już wiele zleceń na usługi cięcia, walcowania oraz gięcia rur i profili stalowych dla klientów z Warszawy, jak również całego województwa mazowieckiego. Stosunkowo niewielka odległość między stolicą, a siedzibą naszej firmy (Kolechowice Kolonia 3, 21-110 Ostrów Lubelski) pozwala na sprawną realizację usług obróbki metalu – łącznie z transportem gotowego produktu do zamawiającego.

Klienci zainteresowani usługami takimi jak m.in. walcowanie profili stalowych, gięcie rur, cięcie plazmą czy spawanie metalu (TIG / MAG / MIG) z pewnością docenią wysoką jakość naszych realizacji, ale też konkurencyjne ceny, jakie jest im w stanie zaproponować giecierur.eu.

Posiadamy sprzęt pozwalający dociąć metal do określonej długości, przeprowadzić walcowanie profilu stalowego (ceownika, płaskownika, katownika), gięcie rury (w tym gięcie trzpieniowe), a wreszcie cięcie plazmą CNC, spawanie metalu oraz pomalowanie obrobionego elementu na dowolny kolor.

Jeżeli masz pomysł na produkt, ale brakuje Ci materiałów (np. rysunków czy odpowiednich projektów) mogących przyspieszyć realizację zamówienia – również warto się z nami skontaktować. Nasz zespół świadczy usługę projektowania elementów stalowych (w systemie CAD/CAM), co w połączeniu z pozostałymi usługami obróbki metalu pozwala na kompleksową obsługę i wcielenie Twojego pomysłu w życie.

Porozmawiajmy o Twoim nowym projekcie

Jesteśmy innowacyjnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli zastanawiasz się czy możemy Ci pomóc – skontaktuj się z nami. Wycenę usługi otrzymasz za darmo.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę lub masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy niezwłocznie.

Siedziba firmy

Kolechowice Kolonia 3, 21-110 Ostrów Lubelski
Znajdź nas na mapie

Numer telefonu

+48 605 871 002

Formularz kontaktowy