Logo gięcierur.eu - białe

Plastyczna obróbka metalu Warszawa — mazowieckie

Usługowa obróbka metalu Warszawa

Z sukcesem zrealizowaliśmy już wiele zleceń na usługi cięcia, walcowania oraz gięcia rur i profili stalowych dla klientów z Warszawy, jak również całego województwa mazowieckiego. Stosunkowo niewielka odległość między stolicą, a siedzibą naszej firmy (Kolechowice Kolonia 3, 21-110 Ostrów Lubelski) pozwala na sprawną realizację usług obróbki metalu – łącznie z transportem gotowego produktu do zamawiającego.

Klienci zainteresowani usługami takimi jak m.in. walcowanie profili stalowychgięcie rurcięcie plazmą czy spawanie metalu (TIG / MAG / MIG) z pewnością docenią wysoką jakość naszych realizacji, ale też konkurencyjne ceny, jakie jest im w stanie zaproponować giecierur.eu.

Posiadamy sprzęt pozwalający dociąć metal do określonej długości, przeprowadzić walcowanie profilu stalowego (ceownika, płaskownika, katownika), gięcie rury (w tym gięcie trzpieniowe), a wreszcie cięcie plazmą CNC, spawanie metalu oraz pomalowanie obrobionego elementu na dowolny kolor.

Jeżeli masz pomysł na produkt, ale brakuje Ci materiałów (np. rysunków czy odpowiednich projektów) mogących przyspieszyć realizację zamówienia – również warto się z nami skontaktować. Nasz zespół świadczy usługę projektowania elementów stalowych (w systemie CAD/CAM), co w połączeniu z pozostałymi usługami obróbki metalu pozwala na kompleksową obsługę i wcielenie Twojego pomysłu w życie.

Porozmawiajmy o Twoim nowym projekcie

Jesteśmy innowacyjnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Obróbka plastyczna metalu to nasza pasja. Jeśli zastanawiasz się czy możemy Ci pomóc – skontaktuj się z nami. Wycenę usługi otrzymasz za darmo.
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę lub masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy niezwłocznie.

Siedziba firmy

Kolechowice Kolonia 3, 21-110 Ostrów Lubelski

Numer telefonu

+48 605 871 002

Adres e-mail

mateusz@giecierur.eu

Formularz kontaktowy


© giecierur.eu 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: grafomaniak.pl
chevron-down