Logo gięcierur.eu - białe

Plastyczna obróbka metalu — śląskie

Usługowa obróbka metalu — Śląsk

Śląskie jest jednym z najlepiej rozwiniętych województw w Polsce. Region to wicelider jeśli chodzi o procent wytwarzanego PKB (ustępuje jedynie woj. mazowieckiemu). Na terenie województwa śląskiego znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy — a więc największy okręg przemysłowy w Polsce — z silnie rozwiniętym przemysłem m.in. górniczym, hutniczym, transportowym, chemicznym, energetycznym czy maszynowym.

Różnorodność rozwiniętych działów przemysłu przekłada się na mnogość przedsiębiorstw operujących na rynku. Dla dużej części tych firm usługi z zakresu plastycznej obróbki metalu — takie jak spawanie mig/mag/tiggięcie rur stalowych czy walcowanie profili — stanowią podstawę funkcjonowania.

Giecierur.eu stale współpracuje z kontrahentami z terenu Śląska. Przy pomocy naszego parku maszynowego z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów mnóstwo kreatywnych projektów. Efektem naszych działań są np. barierki i odbojnice techniczne, meble czy stojaki rowerowe — podczas pracy nad którymi wykorzystujemy głównie gięcie profili stalowych czy walcowanie rur (również gięcie trzpieniowe) — ale także bardziej zaawansowane elementy, jak maszyny rolnicze, zadaszenia czy wiaty garażowe, przy których nie obejdzie się bez zastosowania innych metod obróbki metalu.

Kompleksowość procesu realizacji zlecenia jest niewątpliwie atutem naszej firmy. Świadczymy usługi z zakresu projektowania elementów stalowych (CAD / CAM), obróbki plastycznej metalu, ale też transportu. Gotowe elementy jesteśmy w stanie dostarczyć do punktów w całej Polsce przy pomocy własnej floty aut.

Warto zaznaczyć, że usługowe gięcie rur (ze stali czarnej i nierdzewnej) jesteśmy w stanie przeprowadzać zarówno na tradycyjnej trójrolkowej walcarce, jak również półautomatycznej, hydraulicznej maszynie do gięcia trzpieniowego.

Walcowanie może zostać wykonane na następujących kształtownikach:

  • profil
  • płaskownik
  • ceownik
  • kątownik

Zapraszamy kontrahentów z województwa śląskiego do kontaktu i poznania szczegółowej oferty.

Porozmawiajmy o Twoim nowym projekcie

Jesteśmy innowacyjnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Obróbka plastyczna metalu to nasza pasja. Jeśli zastanawiasz się czy możemy Ci pomóc – skontaktuj się z nami. Wycenę usługi otrzymasz za darmo.
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę lub masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy niezwłocznie.

Siedziba firmy

Kolechowice Kolonia 3, 21-110 Ostrów Lubelski

Numer telefonu

+48 605 871 002

Adres e-mail

mateusz@giecierur.eu

Formularz kontaktowy


© giecierur.eu 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: grafomaniak.pl
chevron-down